aaayacht - aqua, adrenalin, adventure

Čeština
English
Slovenčina

Vážení jachtaři,

Jsme tu pro ty z Vás, kteří se chystáte strávit dovolenou na lodi. Je jedno, zda jste zkušení jachtaři, a nebo byste chtěli zkusit kouzelnou dovolenou na lodi poprvé.
Pomůžeme  Vám vybrat si tu správnou loď pro Vaši dovolenou a vyřídit všechny potřebné formality k pronájmu. Pomůžeme Vám vybrat si to, co by Vám a Vaší posádce nejlépe vyhovovalo.

AAAYacht je jachtařský server věnovaný pronájmu plachetnic, motorových a obytných lodí po celém světě s možností vyhledávání lodí podle Vašich požadavků.

Naše společnost Vám díky široké síti smluvních partnerů a postavení na trhu nabízí ty nejvýhodnější ceny, ať si loď vyberete kdekoliv na světě. Pro většinu objednávek přes internet máme zajištěnou 5-10 % slevu oproti cenám charterových společností.

Můžete počítat také s dalšími slevami:

  • pro opakované pronájmy
  • pro stálé zákazníky
  • za včasnou rezervaci
  • se slevami v rámci výstav

Pokud si zaregistrujete Váš e-mail, budeme Vás přednostně informovat o výhodných nabídkách. Můžete nám také zavolat. Rádi Vám pošleme klasickou nabídku.

Možností a informací je zde mnohem více, než jsme naznačili. A teď už můžete začít vyhledávat plachetnice, motorové nebo obytné lodě pro Vaši dovolenou. Pokud byste potřebovali poradit, je připraven návod Jak na to?
Pokud chcete zpracovat klasickou nabídku zavolejte nebo napište Kontakt

Petr Čech, AAAYacht

tel: 568 823 955

gsm: 604 234 416

e-mail: info@aaayacht.cz

Copyright 2011 | Všechna práva rezervována |