aaayacht - aqua, adrenalin, adventure

Čeština
English
Slovenčina

Charter management

Program nákupu lodě a jejího provozu z výnosu charteru je vyzkoušeným způsobem, jak si svou loď může dovolit téměř každý. Je vhodný jak pro ty, co chtějí část z pořizovací ceny lodi, až 55 %, splatit jejím provozem v některém z Charter management programů, ale i pro ty, co si chtějí loď pronajímat kdekoliv na světě podstatně levněji.

V podstatě to funguje tak, že si vyberete loď a oblast, kam ji chcete umístit. Loď svěříte společnosti, která zajistí její nákup, prodejní servis a transport na místo určení. Společnost zajistí úplnou odbornou péči o loď, umístění v marině a také její pronájem. Za to vše vy neplatíte nic a veškerá rizika jdou na vrub společnosti.

Vy máte smlouvou zajištěno využití lodě pro vlastní potřebu na určitý počet týdnů v roce dle vlastního výběru. Kromě těchto týdnů také kdykoliv, když loď není právě pronajata. Největší výhoda je si tyto týdny vybrat i v jiné oblasti       na jiné, obdobné lodi jako je ta Vaše.

Můžeme také zajistit i nákup lodě ojeté. Odborné poradenství je samozřejmostí. Vaši loď Vám také rádi přeplavíme odkudkoliv, kamkoliv na světě, nebo dopravíme nákladní lodí podle Vašeho přání.

Podrobnosti s Vámi rádi kdykoliv projednáme. Kontakt

tel: 568 823 955

gsm: 604 234 416

e-mail: info@aaayacht.cz

Copyright 2011 | Všechna práva rezervována |